Jednou za život

středa 13. července 2016

V červnu jsem měla možnost fotit tuhle nádhernou svatbu. Všechny svatby jsou něčím krásné, ale některé mají navíc i exkluzivní lokace. 

Charismatický pár si pro obřad vybral pravoslavný kostelík na Petříně, neboť nevěsta má ukrajinské kořeny. A jistě si povšimnete, že tomu odpovídá i její styling. Byla okouzlující a jedinečná, ale taky úžasně bezprostřední. 

Přípravy, rodinný oběd a následná party se konaly v luxusním sále Míčovny Pražského hradu. Velkorysý prostor s krásnými okny, která pouštějí měkké světlo, z venkovního pohledu fasády se sgrafity, to je všechno tak fotogenické, že se tam fotí samo. Svatební oslava tam byla snad poprvé a stálo to za to. Já jsem si zde užila i focení příprav. Škoda, že času bylo ráno málo. Nevěstu jsem i líčila a česala a fotky z příprav jsem nafotila v podstatě jen v rychlosti. 

Oproti tomu focení obřadu byla zkouška ohněm, protože v kostelíku je prakticky tma, navíc se tam sotva otočíte. Dvě miniaturní okénka nepropustí skoro nic, snad jen svíčky trochu pomohly. My jsme se navíc s nevěstou dohodly, že pokud to jen trochu půjde, vynechá se blesk, který by narušil intimitu obřadu. Nakonec jsem si na pár záběrech zábleskem pomohla, ale většinu jsem nafotila se světlem, které bylo (vlastně spíš nebylo) k dispozici. Ale jistě i vy uznáte, že to má velké kouzlo.

Portréty jsme s novomanželi pořídili v Královské zahradě, přičemž nesmělo chybět pár záběrů před nevěstou oblíbeným Letohrádkem Královny Anny. Oslava s ostatními hosty pak byla v uvolněném stylu a o zábavu se postarala i rockabilly kapela. 

Na tuhle svatbu budu vzpomínat, byla to skvělá zkušenost pro fotografa, ale i zážitek. A zřejmě jsem zde byla poprvé a naposledy:). Dobrá svatba je nejen o krásných věcech, ale hlavně o skvělých lidech. Jako vždy si velice vážím možnosti zveřejnit pár záběrů, abyste se i vy mohli potěšit tou nevšední krásou. 


LB

1 komentář

  1. To je taková nádhera! Musel to být neskutečný pracovní zážitek ;)

    OdpovědětVymazat